top of page
quinten-de-graaf-452713-unsplash.jpg

"המפגש עם יעל מביא לתוך חיי תובנות שהעירו וחיברו בעדינות נקודה לנקודה.  השינויים שקרו בחיי בעזרת החכמה שלה היו לא צפויים ועמוקים מאד.  כל שאלה כמו טיפה שיוצרת אדוות שמהדהדות מהחוץ אל הפנים ומהפנים אל החוץ.
בסבלנות, הקשבה, חברות ומסירות, יעל מלווה אותי כבר זמן רב. היא עוזרת מבלי לעזור, משנה מבלי לשנות. ותמיד מחפשת יחד איתי את הדיוק העמוק של החוויה".

טל shreder712@yahoo.com 

mohammed-hijas-334501-unsplash.jpg

"לפני זמן מה סבלתי מהתקפי חרדה תכופים שהיו מלווים בהמון כעס, עצב, בכי ושיבשו את מהלך חיי.  פניתי לעזרה בכל מיני דרכי טיפול ללא מזור.  בייאושי החלטתי לפנות לפסיכיאטר אך למזלי נזכרתי ביעל ההומאופתית הפרטית שלי.
יעל, בסבלנות ובפיכחות רבה הקשיבה לבעיותיי והתאימה לי באופן מדוייק רמדי הומאופתית ובכך שינתה את הכול. יעל הכינה אותי כי לעיתים ההומאופתיה מקצינה ומחדדת את הבעיה ואז מוציאה אותה מחוץ למערכת. לכן לא נבהלתי כשההתקפים הוקצנו בימים הראשונים, הייתי מוכנה לכך.  לאחר שבוע הרגשתי שיפור משמעותי. 

ההתקפים הלכו והצטמצמו עד שנעלמו כליל.

לאחר חודש מיום התחלת הטיפול ההומאופתי חזרתי למהלך חיי הרגיל. 

העצב הפחד והחרדה התפוגגו כלא היו.
אני ממש ממליצה לפנות להומאופתיה בכל עניין פיסי/ נפשי/ מנטלי .

זה אכן קסם!! במיוחד יעל הקוסמת שבידיה אני מרגישה בטוחה ומוגנת ומוכנה לריפוי."
אושר osherna1975@gmail.com 

Daisies

" באתי ליעל במסגרת הקליניקה הקהילתית. היו לי חיים מלאי פחד, עינויים וסבל. יעל עזרה לי . זה דברים קטנים שגורמים לשינוי. למדתי ממנה לא להסתכל על השביל עם העשבים השוטים, שאפשר להרים את הראש ולראות עולם יפה ולצאת מהמערבולת. 

הלכתי להמון פסיכולוגים שרצו שאדבר על הבעיות וזה לא היה נגמר. זה לבזבז חיים על העבר. הייתי עבד של העבר ואז חורבן נשאר חורבן.  

יעל אמרה לי שאני יכולה לראות שביל אחר ולאט לאט המשקל הולך לכיוון הטוב. היא אמרה לי "תסתכלי על השמיים, על הפרח שבתוך שדה". כל פעם כשאני חושבת על משהו טוב שקרה לי זה ממש מרפא אותי. זה עולם אחר. יעל פתחה לי עולם אחר. 

אני לא נכנסת לתוך הרע אלא מתבוננת עליו ולא מזדהה עם זה כי חבל על החיים שעוברים." 

פנינה Pambash@gmail.com

Girl with Red Hair

"לפני שנה הגעתי לטיפול בהומיאופתיה בגלל פטריית שמש. ניסיתי אינספור טיפולים שהעבירו אותה למראית עין וכל פעם היא חזרה בגדול. הפטרייה הייתה מפושטת על כל הגוף העליון ומאוד בולטת וגררה הרבה שאלות מציקות והערות ולמדתי לחיות איתה.
בתהליך עם יעל ההומאופתית שלי הבנתי עם עצמי הרבה דברים, בין היתר שהבעיות בעור שמלוות אותי הרבה שנים הן פעפוע של דברים שאני שומרת בתוכי, סוד שאני מסתירה, טראומה שאני סוחבת מגיל הנעורים ולא סיפרתי לאף אחד.  במקביל לתהליך הזה שהתקלף לו לאט לאט ובעזרת הרמדי ההומיאופתית שהותאמה לי פתחתי מול יעל את תיבת הפנדורה האישית שלי שסחבתי על הגב, או על העור, במשך 18 שנה. 

כמה ימים אח"כ כל הנגעים על העור נעלמו כלא היו ומאז לא חזרו."
לימור limoran777@gmail.com

Boy's Portrait

"פניתי להומאופתיה כדי לחפש עזרה לבן שלי . סביב גיל 8 עופר התחיל לסבול מחרדות, לא יצא מהבית והיה צמוד אלי בכל רגע - לא הלך לחברים, התקשה לישון ובכה הרבה. התלוויתי אליו לטיפול ובשיחה מעמיקה עם יעל גם אני וגם עופר נפתחנו והגענו למקור שממנו הכול התחיל. יעל התאימה לו רמדי הומאופתית שעשתה פלאים! כעבור חודש עופר חזר לעצמו, לאותו הילד השמח והבטוח שהכרנו. חלפו כבר שלוש שנים ומאז לא חזרו הפחדים. עופר ילד חברותי, עצמאי ונינוח. אין מילים לתאר את השמחה וההקלה שחווינו."

אורה 

454864-PF8ZHH-492_edited.jpg

" הגעתי לטיפול בהומאופתיה אצל יעל אחרי שנים שסבלתי מאלרגיות באביב. השינוי והשיפור היו לא פחות ממדהימים. תוך כמה ימים נעלמו הסימפטומים של האלרגיה.  מאז אני ממשיך לבוא ליעל לטיפול ברמות יותר עמוקות. השיחות עם יעל עוזרות לי מאד בכל רמה והרמדי תומכת בתהליכים שאני חווה. "
אייל eyal.ankava@gmail.com 

bottom of page